Вітаємо з відкриттям сайту «ТОП-ЕНЕРГІЇ»!

Відкриття Інтернет-ресурсу Чемпіонату з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія» top-energy.com.ua – перший, проте не останній приємний сюрприз від господаря змагань 2018 року – АТ «Прикарпаттяобленерго».

Його створено для легшого доступ учасників Чемпіонату до актуальної інформації, налагодження зворотного зв’язку, оприлюднення матеріалів та популяризації самої ідеї спортивних зустрічей топ-менеджерів. Організатори сподіваюся, з top-energy.com.ua доступ до інформації буде легшим, а зворотній зв’язок зручнішим. До уваги відвідувачів уся актуальна інформація, необхідні документи, відомості про змагання та команди, спогади з історії турніру, довідка про місто-господар тощо.

На головній сторінці – звернення Голови ради Голів, відеоспогади «Старі фотографії», розповідь про команду організаторів і згадка про партнерів, відгуки учасників. Для зручності відвідувачів працює форма зворотного зв’язку – щоб задавати питання та надсилати файли, зокрема і заявки))

У розділі «Учасники» можна дізнатися про команди-учасники, їхній досвід на Чемпіонаті та досягнення – командні та індивідуальні відзнаки. А під час заявочної компанії тут буде розміщено заявочні листи команд.

Розділ «Історія турніру» містить інформацію та фотоматеріали про всі зустрічі, починаючи з 2007 року. «Івано-Франківськ запрошує» – це джерело інформації для гостей міста, яких цікавить, де зупинитися, як розважитися та чим харчуватися, а також що цікавого побачити в місті та області. Розділ  «Документація» дозволяє завантажити головні документи, наприклад, Положення чи бланк заявки. У розділі «Змагання» під час турніру можна буде побачити систему змагань, графіки матчів, їхні результати, турнірні таблиці тощо.

Інтернет-ресурс top-energy.com.ua має стати активним і дієвим осередком об’єднання учасників не лише під час змагань, а й у «міжсезоння». Він створений з любов’ю і натхненням фахівцями АТ «Прикарпаттяобленерго», має перехід на відеоканали та посилання на соцмережі. Окрасою сайту стали світлини з колекції фотографа Олекси Бутчака. Також велика подяка колегам з різних компаній за надані фото та відео-матеріали.

Згідно Положення, черговий організатор отримує від попереднього права доступу до  Інтернет-ресурсу Чемпіонату та зобов’язується технічно його підтримувати і оплачувати річний хостинг та доменне ім’я сайту.