Завдання № 1 – затвердження Положення

Оскільки «Положення про Чемпіонат» втратило свою чинність, тому господар змагань 2018 року запропонував на розгляд керівників компаній-учасниць новий проект. «У його основі перевірені нашим досвідом вимоги та наші попередні вдалі рішення, наприклад, щодо 5 польових гравців, санкцій за порушення чи інших аспектів змагань, – йшлося у листі Голови Ради Голів Олександр Бубена до учасників. – Разом з тим пропонується нова структура документа, яка включає три розділи. Перші два («Загальні положення» та «Регламент змагань») приймаються представницьким органом – Радою Голів – на тривалий час. Третій розділ «Умови проведення Чемпіонату» щоразу прописувався б господарями і містив би деталі проведення змагань на конкретний рік».

Акцентувалося на уточненнях, які потрапили до проекту. Наприклад, враховано побажання учасників зустрічі в Ужгороді, а тому рекомендовано включати до Програми Чемпіонату заходи окремо для представників різних напрямків діяльності та організовувати презентації виробничих досягнень компаній. Щодо регламенту винесене уточнення щодо обов’язкового використання захисних щитків, враховано наступні зміни, пов’язані з реформуванням енергоринку в Україні в розрізі формування команд-учасниць.

У відповідь надійшли пропозиції від керівників з Чернігова, Кіровограда, Полтави, Київобленерго та Київенерго, Херсону та Львова. Організатори дякують усім, хто долучився до обговорення. Частина пропозицій мала редакційний характер, тож вони були враховані в наступній редакції проекту, який буде обговорено на Раді Голів. Для зручності терміни були винесені до глосарію. Також додано важливі моменти щодо інтернет-ресурсу topenergy.com.ua. Переглянути проект можна у розділі «Документація».

Проте є ще низка питань, які потребують голосування керівників, оскільки думки розійшлися. Їхня більшість стосується розділу «Учасники Чемпіонату», також є різні ідеї щодо пробиття післяматчевих ударів першим керівником компанії. Ці та інші питання розгляне Рада Голів перед затвердженням «Положення Чемпіонату». Нагадаємо, Рада Голів є найвищим робочим органом Чемпіонату. Вона складається з перших керівників компаній, що планують взяти участь у заході або їхніх довірених осіб (кому керівник доручає представляти інтереси компанії та приймати рішення від його імені; доручення оформляється довіреністю довільної форми із зазначенням кола компетенції та терміну дії документа, завіряється підписом першого керівника та печаткою підприємства).

Про час та місце проведення такої зустрічі буде повідомлено додатково.