«ТОП-ЕНЕРГІЮ» у 2018 році прийматиме Івано-Франківськ

АТ «Прикарпаттяобленерго» як господар наступних змагань визначилося із місцем проведення турніру. ХІІ Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія» у серпні 2018 року прийматиме Івано-Франківськ.

На таке рішення зокрема вплинуло і проведене опитування усіх потенційних учасників майбутнього Чемпіонату. Нагадаємо, за столицю Прикарпаття віддали свої голоси 7 учасників; крім того, Одеса та Сонячна Долина (Чернівецька область) отримали по 2 голоси, Чернігів – 1 голос.

«Будемо раді бачити Вас разом з командою у нашому рідному Івано-Франківську у серпні 2018 року у рамках святкування Дня Незалежності України, – йшлося у листі Голови Правління АТ «Прикарпаттяобленерго» Олександра Бубена, спрямованому усім керівникам компаній. – Як організатор наша компанія докладне максимум зусиль, щоб створити для наших гостей сприятливі умови для гри у футзал та зближення  команд різних енергопідприємств на фоні позитивних емоцій у розвагах, екскурсіях, урочистих та неофіційних подіях».

Нагадаємо, Івано-Франківськ – це місто з багатовіковою історією, давніми традиціями, неординарним мистецьким життям та динамічною економікою. Дата заснування міста точно не визначена, проте достеменно відомо, що 1662 року Станиславів отримав магдебурзьке право. Обласний центр розташувався на перетині двох Бистриць, а саме: Бистриці Надвірнянської та Бистриці Солотвинської. Вдале географічне розташування наближує Івано-Франківськ не тільки до держав-членів ЄС, але й створює сприятливі умови для багатостороннього розвитку. Територія міста — 83,73 кв.км. Чисельність населення — 252,1 тис. осіб.

Цікавою є історія назви міста. З 1662 по 1772 рік і з 1918 по 1939 місто мало назву Станиславів, з 1772 до 1918 – Станіслав, з 1939 відновило австрійську назву Станіслав. У 1962 році названо на честь Івана Франка.

В обласному центрі функціонує більше ніж 20 готелів, які спроможні розмістити понад 1300 туристів щоденно. Івано-Франківськ славиться своїми фестивалями, імпрезами та розважальними заходами. Щороку тут відбувається близько 15 фестивалів, серед яких: Міжнародний фестиваль ковальського мистецтва «Свято ковалів», Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях», Фестивалі «Довбушфест», «Станиславівська мармуляда», «Свято винограду та вина», «ПортоФранко» та інші.

Івано-Франківськ – це місто спорту та фізичної культури. У місті розвивається понад 50 видів спорту (олімпійських та неолімпійських); успішно функціонують 13 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та понад 55 спортивних клубів. Серед них – і НФК «Ураган» з його Академією футзалу та спорткомплексом у Пасічній.

Івано-Франківськ – це перлина Прикарпаття, місто з галицьким шармом та європейськими традиціями. Дізнатися більше про готелі, заклади харчування та розваги можна у розділі «Франківськ запрошує»