Ще одна відзнака у «Кращого бомбардира ТОП-ЕНЕРГІЇ-2017 року»

За підсумками першого регулярного Чемпіонату енергетиків з футзалу, фінансовий директор АТ «Прикарпаттяобленерго» Сергій Єфімов, що був визнаний «Кращим бомбардиром»» Чемпіонату «ТОП-ЕНЕРГІЯ» 2017 року, отримав ще одну індивідуальну відзнаку. Забивши понад 20 голів, Сергій Олексійович став володарем статуетки «Кращий бомбардир ліги». Звертаємо увагу, що команда «Управління», що об’єднує топ-менеджерів компанії на чолі з капітаном Олександром Бубеном, виступає на всіх спортивних змаганнях в компанії, зокрема, і з футзалу.

Наразі в АТ «Прикарпаттяобленерго» завершився перший регулярний чемпіонат енергетиків з футзалу. Він тривав з квітня до листопада 2017 року за участі 24 команд працівників компанії з філій та центрального офісу. Тож 21 листопада, по завершенні 14-го туру змагань, визначилися переможці у трьох лігах.

Турнір з міні-футболу, який більше 15 років проходив на підприємстві до Дня енергетика, поступово переріс у регулярний чемпіонат. Це означає, що аматорські команди енергетиків зустрічалися не раз у рік, а постійно, адже матчі відбувалися щомісяця.

«Наша статистика вражає нас самих: 8 місяців – з 28 квітня по 21 листопад 2017 року; 24 команди; 172 матчі. А ще – тепло і спека, дощ і злива, мороз і майже сніг, – ділиться голова профкому Ольга Тишко. – Усе це – про наш Чемпіонат, який відбувався на майданчиках СК НФК «Ураган» у Пасічній. Тож наші спортсмени мужньо зносили всі примхи погоди та колег-арбітрів. Лише на закриття змагань ми запросили команди до критих залів, щоб вручити заслужені нагороди».

Профком як організатор Чемпіонату довго вишукував кращу модель змагань, провівши попереднього року окремий літній турнір. «Перший Чемпіонат енергетиків з футзалу відбувався у трьох Лігах: Золотій, Срібній та Бронзовій, – уточнює методист з фізкультури та спорту Юрій Костишин . – Основою для поділу команд на Ліги став рейтинг, складений за результатами попереднього традиційного турніру з міні-футболу, присвяченого Дню енергетика. А далі відбувалися матчі у межах Ліг за коловим принципом «кожен з кожним». Чемпіонат охопив 2 кола, по 7 турів кожне. І лише за підсумками усіх 14 турів пройшов перехід з Ліги в Лігу. Наприклад, підвищила свій статус команда «Управління», перейшовши у вищу лігу. Якими будуть наші змагання наступного року – визначить опитування учасників».

Абсолютний переможець в АТ «Прикарпаттяобленерго» не змінився, це команда філії «Надвірнянський РЕМ» (директор – учасник команди «Управління» Дмитро Буняк), на ІІ сходинці в Золотій Лізі – Коломийський РЕМ, бронзові нагороди повезли додому працівники Снятинського РЕМ. Дивіться фото зі змагань за посиланням.