«ТОП-ЕНЕРГІЯ» розпочне естафету добра

Спорт, як і спілкування друзів та колег, завжди несе заряд позитиву. А коли це спортивні змагання енергетиків, чия професія несе світло людям, то він удвічі сильніший. Чемпіонат «ТОП-Енергія» – міцні традиції енергетичного футболу, а також добрі зустрічі давніх друзів та спілкування фахівців однієї галузі заради її розбудови. Заряд позитиву від цього збільшується стократ. Тож є потреба поділитися цим надбанням. А тому ми запрошуємо усіх учасників Чемпіонату 2018 року приєднатися до Благодійної естафети спортивних починань для дітей.

Кожна енергокомпанія має власні соціальні програми та заходи, які вона реалізовує для своїх працівників, місцевої громади та дітей різних категорій. Багато з них спрямовано на популяризацію спорту та зокрема футболу серед дітей, в тому числі, й дітей-сиріт.

Господар ХІІ Чемпіонату – АТ «Прикарпаттяобленерго» – пропонує об’єднати ці зусилля в спільному соціальному проекті різних енергопостачальних компаній України в рамках

БЛАГОДІЙНОЇ ЕСТАФЕТИ СПОРТИВНИХ ПОЧИНАНЬ ДЛЯ ДІТЕЙ

 Учасники – компанії, що беруть участь у Чемпіонаті «ТОП-ЕНЕРГІЯ»: АТ «Прикарпаттяобленерго», ПрАТ «Сумиобленерго», АТ «Одесаобленерго», АТ «Херсонобленерго», ПрАТ «Київобленерго», ПАТ «Полтаваобленерго», ПрАТ «Рівнеобленерго», ПрАТ «Львівобленерго», ПАТ «Чернігівобленерго», АТ «Житомиробленерго», ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», ПрАТ ПЕЕМ «ЦЕК», АТ «Хмельницькобленерго». До них можуть приєднатися й інші організації.

Час реалізації – один рік від серпня 2018 до серпня 2019 року (від ХІІ Чемпіонату до ХІІІ Чемпіонату). Місяць проведення заходу не регламентується.

Організатор. Ініціатором виступає  АТ «Прикарпаттяобленерго», яке забезпечує учасників стартовим капіталом і готове надавати безкоштовні консультації та здійснювати координацію заходів Благодійної Естафети протягом року.

Фінансування. Стартовим капіталом для реалізації проектів стануть кошти, порівну поділені між усіма компаніями-учасницями. Ці кошти будуть виручені в ході благодійного аукціону художніх виробів власного виробництва працівниць компанії (Клуб «Енергетичний хенд-мейд»). Додатково можуть використовуватися кошти компаній, благодійні пожертви працівників, гроші, зібрані в ході благодійних лотерей, аукціонів, розіграшів, ярмарків, інших спеціальних подій та заходів.

Умови участі. Отримавши скриньку з грошима на урочистому закритті Чемпіонату, кожна компанія бере на себе зобов’язання протягом року організувати благодійний захід та прозвітувати про його виконання.

Спрямування заходів Естафети. Керівники обленерго, виступаючи на турнірі «ТОП-ЕНЕРГІЯ» показують особистий приклад у ставленні до спорту, активної життєвої позиції та рухливого дозвілля. На жаль, не для всіх дітей спорт є таким же доступним – через фінансові, територіальні чи фізіологічні обмеження. Звичайний м’яч, відвідання справжнього футбольного матчу чи знайомство з кумиром може бути заповітною, часто нездійсненною мрією дітлахів. Усі благодійні заходи, пов’язані зі дитячим спортом (змагання, передача спортивного інвентарю, облаштування майданчиків та спортивного обладнання, проведення відкритих тренувань, майстер-класів, зустрічей з діячами спорту тощо). Акцент може бути зроблений на певні категорії дітей: позбавлених батьківського піклування, з особливими потребами, з віддалених населених пунктів тощо.

Форма звітування. Звіт про проведений захід є скоріше прикладом для інших, ніж підтвердженням вкладених зусиль чи витрачених коштів. Надсилається не пізніше, ніж через 3 дні після події через контактну форму офіційного сайту Чемпіонату «ТОП-ЕНЕРГІЯ». Формат – текст у вигляді прес-релізу (з назвою події та датою, вказівкою цільової аудиторії та описом процесу) та добірка з 3-5 фотографій, також може бути надане змонтоване відео.

Контакти. Запити можна надсилати через контактну форму сайту top-energy.com.ua чи на скриньку pr@oe.if.ua, а також звертатися за тел.: 0504346838 Наталя, 0504332864 Ольга. Оприлюднення результатів заходів Естафети на сайті top-energy.com.ua.