НА «ТОП-ЕНЕРГІЇ-2018» ВИЗНАЧИЛИСЯ ПІВФІНАЛІСТИ!

ХІІ Чемпіонат України з футзалу серед керівного складу енергетичних компаній добігає до свого завершення, тож зовсім скоро запекла боротьба визначить переможця. Команди вже встигли залишити позаду груповий раунд та розіграли безкомпромісні поєдинки 1/4 фіналу. Хто став ще на крок ближче до омріяного трофею – читайте далі…

«Рівнеобленерго» – «Прикарпаттяобленерго» – 0:3 (0:3)

«Прикарпаттяобленерго» зі старту заволоділо ініціативою, і на першій же хвилині здобула гольову перевагу. Натомість «Рівнеобленерго» старалося відігратися, але фаворит матчу ще до свистка на перерву отримав цілком комфортний результат – 3:0. Тим не менше, боротьби у другій половині зустрічі побільшало, але «розмочити» нульову нічию таки не вдалося жодній команді. Таким чином – «Прикарпаттобленерго» – перший півфіналіст.

Голи: Єфімов (1, 6), Костюк (15)

«Сумиобленерго» – «Полтаваобленерго» – 1:1, 4:3 – пен.  (1:1)

Напружено розпочався і другий чвертьфінал – обидва суперники грали максимально концентровано і докладали всіх зусиль, щоб наблизитися до воріт свого візаві. На «екваторі» першого тайму сумчани «розмочили» рахунок, чим змусили «Полтовуобленерго» загострити свої атаки, що практично на останніх хвилинах матчу принесло свої «дивіденди» – був відновлений паритет. Другий тайм теж пройшов у боротьбі, тож в основний час переможець таки не визначився. У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися «Сумиобленерго» – 4:3.

Голи: Колодяжний (8) – Бондар (15)

Пенальті: Колодяжний, Смолінський, Чуйко, Кисіль – Олійник, Ларін, Тищенко

Попередження: Колодяжний (6), Кузина (30)  – Олійник (8)

«Херсонобленерго» – «Київобленерго» – 1:4 (0:1)

Зі старту команди поспішили до воріт одне одного, не дивно, що не змусили себе очікувати й обопільні гольові моменти. Ще до перерви столична команда отримала фору в один м’яч, і мала хороші моменти збільшити перевагу, втім головна інтрига таки перенеслася на другий тайм. «Київобленерго» заволоділа ініціативою і раз за разом відправила у ворота суперника ще три гола, щоправда, херсонці дали відсіч реалізованою контратакою.

Голи: Анісімов (25) – Ващук (5), Жураківський (20), Мартинюк (24), Фороща (25)

Попередження: Анісімов (23 – Херсон)

«Львівобленерго» – «Одесаобленерго» – 2:0 (0:0)

Буквально на стартовій хвилині львів’яни мали шанс повести в рахунку, але знехтували момент, що змусило суперника грати ще більш сконцентрованіше, тож до свистка на перерву команди таки не порушили нульову нічию. Дальше гра продовжилася ще емоційніше – гострих атак та гольових моментів побільшало, і «Львівобленерго» скориставшись авто голом свого суперника, отримала мінімальну перевагу. Особливо гаряче стало останні хвилини, чимало нереалізованих моментів в обидві сторони,  шквал емоцій і гол на останніх секундах у виконанні енергетиків зі Львова.

Голи: Іванців (30) – Пєсков (22авт)

Попередження: Мірзаєв (19-Львів)