«МАТЧ ЗІРОК» НА ФРАНКІВСЬКОМУ ПІСКУ!

У  четвер, 23 серпня, енергетики не тільки грали у футзал та закладали унікальний рокарій,  а й відчули себе зірками пляжного футболу!

Втім, спершу приємною несподіванкою заходу стала поява на спорткомплексі клубного талісмана НФК «Ураган» дракона «Ура-коші», який до речі з’явився не сам, а в супроводі …  ще одного маленького дракончика. Як виявилося, один із учасників змагань є «батьком» клубного талісмана – у 2011 році саме Ігор Олійник з «Полтаваобленерго» придумав образ милого дракончика, який захоплюються футзалом, має велике серце, і є втіленням нестримності, натиску та блискавичності. Тож з «доброї руки» Ігоря вже сім років «ураганівці» асоціюються з «драконами».

Як і обіцяли організатори, головною подією дня став «Матч зірок», котрий вперше відбувся на піску. Всі бажаючі мали нагоду познайомитися з бічсокером – унікальною грою, яка поєднує найпопулярніший вид спорту з найпопулярнішим місцем відпочинку! Звісно, поєдинку передував майстер-клас від тренера (Юрія Костишина) та гравців спеціалізованої команди «Ураган» (Мар’яна Масевича та Андрія Душинського), які провели невеличкий екскурс правилами.

А от, яка вона нерівна піщана поверхня, специфіка техніки гри та прийомів, енергетики змогли відчути самостійно у складі двох команд. Сповна насолодившись спарингом та провівши два тайми на франківській арені, «чорні» та «білі» розписала бойову нічию – 3:3. Встигли позабавлялися у пенальті, і отримали символічні медалі на пам’ять.

 

І яка ж пляжна атмосфера без «холодненького»? Тай гуцули кажуть, що футбол без пива – не футбол! Тож частували гостей напоєм місцевого виробництва від ТМ «Експортове», м. Калуш.

І ми там були, мед-пиво пили, по бороді текло, а в роті не було…А ви шукайте себе на фото:)

P.S. Зображення  у повному розмірі – за посиланням https://fex.net/624173532601

Фотограф – Олекса Бутчак