«ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ «ТОП-ЕНЕРГІЇ-2018»!

Море емоцій, футзального драйву, запалу та неймовірних вражень! І все це завершальний день ХІІ Чемпіонату України з футзалу серед керівного складу енергетичних компаній. 24 серпня – не тільки святкуємо День незалежності, а й розігруємо вирішальні поєдинки!

Першими у півфінальному поєдинку зустрілися «Прикарпаттяобленерго» і «Київобленеро» та продемонстрували справжній двобій характерів. Травми в обіймі останньої внесли свої корективи, але запалу не поменшало і долю фіналіста вирішив єдиний м’яч, забитий буквально на останній хвилині, тож – 1:0 на користь «Прикарпаттяобленерго» (Гол: Бубен-30. Попередження: Бубен-5, Костюк-26 – Ващук-30.

Не менш напруженим був і другий матч 1/2 фіналу, який розіграли «Сумиобленерго» і «Львівобленерго». Обмінявшись обопільними атаками, першими лік голам дали львів’яни, яким виявилося теж достатньо єдиного забитого, щоб отримати останню перепустки на великий фінал – 0:1 (Гол: Федор-9).

На жаль, матч за третє місце чемпіонату таки не відбувся – через травми гравців «Київобленерго» не змогли включитися у розіграш «бронзи» із «Сумиобленерго». Але організатори чемпіонату вдячні команді за відчайдушну боротьбу і неймовірну самовіддачу.

Фінал  у виконанні «Прикрпаттяобленерго» та «Львівобленерго» видався справжнім західноукраїнським енергетичним батлом. Отримавши перевагу в один м’яч, господарі змагань у другій половині зустрічі перейняли ініціативу і довели матч до «сухої» та впевненої перемоги – 4:0 (Голи: Витвицький-10, Дацко-18 / 22, Єфімов – 28. Попередження: Костюк-25, Витвицький-28).

Опісля кульмінаційних матчів на всіх учасників «ТОП-ЕНЕРГІЇ-2018» очікувала церемонія урочистого закриття, яка розпочалося показом автентичних вишиванок від майстерні «Любава». Красиві сорочки, плаття, дивовижні узори із різних регіонів дозволили всім присутніх поринути у світ української старовини та насолодитися національним строєм.

І, звісно, не обійшлося без нагородження! Спершу були відзначені кращі з кращих у таких номінаціях:

Кращий гравець Андрій Федор – «Львівобленерго»

Кращий бомбардирСергій Єфімов – «Прикарпаттяобленерго»

Кращий захисникОлександр Мартинюк – «Київобленерго»

Кращий воротар Владислав Кисіль – «Сумиобленерго»

Приз глядацьких симпатійСергій Кочвар – «Одесаобленерго»

Як і обіцяли, кожна команда окрім подяк та подарунків отримала скриньки з грішми, котрі стануть стартовим капіталом для Благодійної естафети спортивних починань для дітей. Дані кошти у день фіналу були виручені в ході благодійного аукціону художніх виробів власного виробництва працівниць компанії (Клуб «Енергетичний хенд-мейд»). Компанії впродовж року зобов’язуються організовувати заходи, пов’язані зі дитячим спортом: змагання, передача спортивного інвентарю, облаштування майданчиків, проведення відкритих тренувань, майстер-класів, зустрічей з діячами спорту тощо

І чи не найочікуванішим було нагородження призерів:  команду, яка посіла 3-є місце – «Сумиобленерго», фіналістів – «Львівобленерго» та Чемпіонів «ТОП-ЕНЕРГІЇ-2018» – «Прикарпаттяобленерго».

Фінальні матчі – зіграно! Переможців – визначено! Тож Чемпіонат-2018 – сторінка історії. І запам’ятається вона не тільки двадцятьма поєдинками на футзальному майданчику, а й атракціями Карпат, екскурсіями містом Франковим, запальним «Гуцул-фестом»,  знайомством з пляжним футболом, новими традиціями. І, звичайно, втіленням нових проектів благодійності…

Тож до нових зустрічей!

Повний фотозвіт очікуйте згодом!