Час «ТОП-ЕНЕРГІЇ» множити добро!

Чемпіонат «ТОП-ЕНЕРГІЯ» має шанс жити не лише у спогадах і мріях його учасників, але й в їхніх добрих справах. Адже із закінченням змагань стартувала Благодійна естафета спортивних починань для дітей «ТОП-ЕНЕРГІЇ».

Нагадаємо, у День Незалежності, 24 серпня 2018 року, в останній день змагань організатори – АТ «Прикарпаттяобленерго» – провели благодійний аукціон. Були продані лоти, підготовлені працівницями франківської енергокомпанії з клубу за інтересами «Енергетичний хенд мейд», що працює за програмою облпрофорганізації «Клубер».

Найпопулярнішими виробами стали ляльки-мотанки, виготовлені з великою майтсерністю та любов’ю. Наприклад, Порадниця, яка має два  ключики – маленький  і  великий – і  допомагає  вирішувати  проблеми, добираючи  до  них  ключі; Званка-Бажанка, яка  вміє  втілити  всі мрії-бажання у життя; Травниця, що  є  оберегом  здоров’я; Зернянка, що  вважається  оберегом добробуту сім’ї. Загалом за всі продані лоти було отримано 5000 гривень. Їх порівну поділили на всіх учасників, тож на церемонії закриття кожна команда отримала скриньку зі стартовим капіталом у розмірі по 400 гривень.

Отримавши скриньку з грошима, кожна з 12 компаній взяла на себе зобов’язання протягом року організувати благодійний захід та прозвітувати про його виконання. Тож настав час командам визначатися, яку добру справу у напрямку популяризації спорту серед дітей вони хочуть здійснити до наступного Чемпіонату у Львові у травні 2019 року.

 

Звичайно, кожна енергокомпанія має власні соціальні програми та заходи, які вона реалізовує для своїх працівників, місцевої громади та для дітей різних категорій. Багато з них спрямовано і на популяризацію спорту та зокрема футболу серед дітей, в тому числі, й дітей-сиріт. Благодійна естафета спортивних починань для дітей «ТОП-ЕНЕРГІЇ» має за мету об’єднати ці зусилля.

Закликаємо примножити стартовий капітал та провести благодійні заходи, пов’язані з дитячим спортом (змагання, передачу спортивного інвентарю, облаштування майданчиків та спортивного обладнання, проведення відкритих тренувань, майстер-класів, зустрічей з діячами спорту тощо). Акцент може бути зроблений на певні категорії дітей: позбавлених батьківського піклування, з особливими потребами, з віддалених населених пунктів тощо.

Шановні колеги! Чекаємо ваших анонсів! Показуйте приклад іншим. Організовувати спортивні починання – це творити добро. Творімо добро разом!

До теми:

Звіт про проведений захід є скоріше прикладом для інших, ніж підтвердженням вкладених зусиль чи витрачених коштів. Надсилається не пізніше, ніж через 3 дні після події через контактну форму офіційного сайту Чемпіонату «ТОП-ЕНЕРГІЯ». Формат – текст у вигляді прес-релізу (з назвою події та датою, вказівкою цільової аудиторії та описом процесу) та добірка з 3-5 фотографій, також може бути надане змонтоване відео.

Запити можна надсилати через контактну форму сайту top-energy.com.ua чи на скриньку pr@oe.if.ua, а також звертатися за тел.: 0504346838 Наталя, 0504332864 Ольга. Оприлюднення результатів заходів Естафети на сайті top-energy.com.ua.