ПРИКАРПАТСЬКІ ЕНЕРГЕТИКИ ЗАПОЧАТКУВАЛИ БЛАГОДІЙНУ ЕСТАФЕТУ

Грою у флорбол з учасниками програми «Наставництво для дітей» команда ТОП- менеджерів «Прикарпаттяобленерго» розпочала Благодійну естафету Чемпіонату «ТОП-Енергія».

Опановувати ази гри у флорбол на поле вийшли директори різних напрямків діяльності АТ «Прикарпаттяобленерго» та діти-сироти, учасники проекту «Наставництво для дітей». Вже рік, як компанія є партнером проекту, популяризуючи цей рух серед свої працівників. Зустріч з учасниками проекту – це ще одна форма донесення інформації до громадськості про важливість та актуальність наставництва.

«Наша зустріч, розповідає організатор заходу профспілковий лідер енергетиків Ольга Тишко, – це своєрідна благодійна естафета спортивних починань «Здорова енергія». Ми сподіваємося, що про нашу зустріч дізнаються інші підприємства, організації, переймуть нашу естафету і організують для інших дітей, які цього потребують, добру справу».

Завдяки учасникам заходу, а це і енергетики, і діти та їхні наставники, вдалось сформувати 5 команд. Кожна обирала свого капітана та символічну назву. Зішовшись на полі, команди зіграли між собою невеличкий товариський турнір. А трьом командам вдалось навіть влучити у ворота суперника!

 Гра у флорбол прийшлась до вподоби і дорослим, і дітям. Популярність гри у її доступності кожному. Зі слів голови Івано-Франківської обласної федерації флорболу Володимира Барилюка, так званий різновид хокею з м’ячем, стрімко набирає популярності не тільки у світі, але і в Україні. Наразі в області є тільки одна команда, тому питання розвитку цього виду спорту є актуальним і починати доречно з дітей, яким ця гра до снаги.

Завершилася зустріч на позитивних емоціях і спільному бажанні зустрітися ще на спортивному майданчику. Окрім символічних подарунків енергетики презентували учасникам благодійної естафети «Здорова енергія» похід в наукове містечко «Нова енергія» на перегляд фантастичного шоу Вогню Allхімія.

Наступну зустріч з учасниками проекту «Наставництво для дітей» енергетики запропонували провести на території підприємства, щоб вже ближче познайомити дітей з особливостями своєї професії.

Довідка

За однією з версій, флорбол привезли зі Сполучених Штатів до Швеції, за іншою – його винайшли самі шведи. Зараз у флорбол грають у понад 50 країнах Європи. У 1986 році Швеція та Фінляндія заснували Міжнародну федерацію флорболу. Сьогодні на кожному континенті земної кулі існує хоча б одна флорбольна асоціація, у тому числі й в Африці. Флорбол отримав визнання Міжнародного олімпійського комітету. Можливо, вже у 2020 році флорбол увійде в програму літніх Олімпійських ігор. В Україні національна асоціація з флорболу була створена в 2005 році. Цей молодий вид спорту набирає розвитку, а його популярність у тому, що це весело, рухливо і доступно кожному.