Варто відвідати в області

Скелі Довбуша – унікальні природні (і створені людиною) кам’яні масиви, названі на честь опришка Олекси Довбуша. За легендою, десь тут заховане його золото. Скелі знаходяться прямо в буковому лісі і при гарному сонячному освітленні ліс перетворюється на казкове місце. Серед скель є багато цікавих місць, наприклад, ущелина, протиснутися скрізь яку можливо тільки тим, хто перебуває в гарній фізичній формі.

Яремче – курортне містечко у Прикарпатті на річці Прут. Відоме перш за все своїм водопадом Пробій, що приваблює любителів екстремального водного туризму. Це один з найбільш повноводних водоспадів Карпат, висота падіння води – 8 метрів.

Буковель – найкращий гірськолижний курорт України. Влітку в Буковель теж можна приїхати, піднятися на підйомнику в гори та помилуватися захоплюючими карпатськими краєвидами. Також тут є траси для гірських велосипедів, піших прогулянок, і розважальні комплекси.

Музей “Писанка” м.Коломия. Знаходиться він у величезному яйці, висотою 13.5 метрів, яке з’явилося в 2000 році.

“Карпатський трамвай”. Колись давно в цьому регіоні було багато вузькоколійних залізниць, які використовувалися для доставки дерева. Мізунську лінію, по якій зараз возять туристів, запустив австрійський лісозаготівельник, барон Леопольд Поппер фон Подгарі.

Монастир Манявський Скит та Манявський водоспад є одним з найвищих в Україні. Висота падіння води досягає 18 метрів.

Галицький національний природний парк. Музей природи та центр реабілітації тварин.

Музей народної архітектури і побуту Прикарпаття заснований 1981 року. Він міститься на території давнього городища. Скансен займає площу 6,9 га, на якій відтворено “мікросела” чотирьох етнографічних районів Івано-Франківщини: Покуття, Гуцульщини, Бойківщини та Опілля.

Крилос: заповідник «Давній Галич». Коли ми говоримо про давній Галич, столицю Галицького, а пізніше Галицько-Волинського князівств, ми маємо на увазі не сучасне місто Галич, а саме село Крилос Галицького району. Саме тут, у Крилосі, розташована більшість пам’яток археології, архітектури та історії літописної столиці, які разом з історичним центром Галича, галицьким замком, музеєм-скансеном в Крилосі, Пантелеїмоновським храмом у Шевченковому та костелом кармелітів у Більшівцях утворюють національний заповідник «Древній Галич».