Варто відвідати в Івано-Франківську

Ратуша та оглядовий майданчик. Міська ратуша, що на площі Ринок, – єдина в Україні зведена у стилі конструктивізму, який панував у 1930-х. Крім того, це єдина в Україні  світська споруда, яка має позолочений купол. Його позолотили під час масштабної реконструкції центру міста у 2000 році, витративши 200 г сусального золота.

Кафедральний собор Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ

Музей мистецтв Прикарпаття. Діючий експозиційний зал розташований у найдавнішій архітектурній споруді міста – ренесансному Костелі Непорочного зачаття Діви Марії ХVII ст.

Кафедральний собор Святого Воскресіння УГКЦ. Його збудували у 1753-1763 рр. отці-єзуїти, які з’явилися в Станиславові на початку XVIII ст.

Міське озеро. Станіславське море – так часто називають міське озеро, яке виникло 1955 року.

«Стометрівка». Це частина вулиці Незалежності, яка насправді тягнеться майже півкілометра.

Музей Небесної сотні. Експонати музею, який відкрили у 2015 році, – це понад п’ятсот оригінальних речей із Майдану. Інсталяція з шин, каміння, щитів, бочок, саморобної зброї, касок, стріляних гільз, а поряд портрети загиблих учасників Революції гідності. На стінах – майданівські плакати і гасла. Виставкова зала займає півтисячі квадратних метрів. Вул. Коновальця.

Фортечна галерея “Бастіон” – це частина справжніх фортечних укріплень старого Станіславова. “Бастіон” складається з тераси, самої галереї, де розташовані різноманітні крамнички, та пішохідної бокової вулички (до речі, там виходять класні фото).

Ресторан-антикварня «Шпиндель». Аналогів такого закладу немає в Україні. Інтер’єр унікального ресторану прикрашають лише оригінальні антикварні речі: 33 годинники та 15 барометрів, сторічна барна стійка, касовий апарат 1914 року та старовинні картини. Також тут є оригінальна мапа Станиславова 1941 року та 27 поштівок міста початку ХХ сторіччя.

Ковані скульптури. “У рамках ковальських традицій” (площа Міцкевича), “Великоднє Сонце” (майдан Шептицького), а також “Дерево щастя” (вул. Незалежності), “Арка міського права” (майдан Шептицького при спуску на вул. Низову), “Круговерть ковальських міст” (вул. Низова), Алея кованих скульптур (вул. Шевченка) тощо.

Парк ім. Т. Г. Шевченка. Колись – Звіринецька діброва, куди Потоцькі запрошували своїх гостей на прогулянки і полювання. Зараз у парку багато алей для прогулянок, штучні водойми з качечками та лебедями, а ще альпін-парк, атракціони для дітей і дорослих.

Фонтани. Один – копія київського, встановленого на Майдані Незалежності, а другий – у вигляді величезної чаші, з якої падає вода. Можна стояти під чашею фонтану прямо за цими потоками.