Варто спробувати

Якщо ви у Франківську ненадовго, або прагнете по-справжньому відчути місто, обов’язково спробуйте ось це:

підніміться ліфтом на оглядовий майданчик ТЦ «Легенда» (на розі пл. Ринок з вулицями Вівменською та Шеремети)  і подивіться на Ратушу та Площу Ринок з висоти пташиного польоту.

випийте у будь-якій кав’ярні ковток «Прикарпатського бальзаму», настояного на кільканадцяти ароматних Карпатських травах. Пляшечка бальзаму – найсмачніший сувенір з Івано-Франківська.

прочитайте столи у кав’ярні «Говорить Івано-Франківськ» (на розі пл. Ринок та вул. І. Труша) – це найлаконічніше зібрання міських легенд та легендарних особистостей міста, викарбуваних на стільницях. Тут також – найкраща в місті кава.

пройдіться найкоротшою вуличкою Івана Труша, вистеленою давньою бруківкою (між пл. Ринок та вул. Лесі Українки). Її довжина – усього 65 метрів. Вона також найвужча – 6 метрів у ширину.

відшукайте герб Станиславова на бічній стіні старої Колегіати (пл. Шептицького, 8 з боку кавярні «Бізе»). Він захований так високо, що про його існування знає далеко не кожен мешканець міста.

спустіться у підземелля Бастіону (входи з вул. Галицької між будинками №7 та №9 та з вул. Новгородської між будинками №6 та №10)  Це частина справжніх фортечних укріплень старого Станиславова.

скуштуйте штрудель з вишнями чи яблуками у вишуканій «Цукерні», облаштованій у віденському стилі (вул. Незалежності, 12). Такі заклади були дуже популярними у Станіславі століття тому.

роздивіться бруківку 17-го століття перед брамою Палацу Потоцьких (перехрестя вул. Шпитальної та вул. Старозамкової). Це річкові камені з Бистриць, якими укладали вулиці Станиславова, що знаходився всередині фортеці.

навідайтесь до Танцюючої «Фабрики» на вул. Вірменській, неподалік фонтану-пам’ятнику у формі яйця. Команда ресторану запропонує не лише найсмачнішу в Україні піцу, але й станцює для Вас!

скуштуйте найкраще франківське пиво «Панське» у «Пабі Потоцьких» (вул Дністровська, 22а) біля підніжжя земляних валів давньої фортеці.

прогуляйтеся липовою алеєю вулиці Шевченка до найдавнішого у місті парку, який є улюбленим місцем відпочинку франківчан вже понад двісті років.