Місце: м. Одеса, РСУТ Центр

Господар: Одесаобленерго

Взяло участь 12 команд: Одесаобленерго, Рівнеобленерго, Херсонобленерго, Київобленерго, Житомиробленерго, Сумиобленерго, Чернігівобленерго, Полтаваобленерго, Прикарпаттяобленерго, Кіровоградобленерго, Львівобленерго, Луганське енергетичне об’єднання.

Переможець: команда Одесаобленерго

Особливість: Починає діяти нове Положення, яке вже не допускає участі «джокерів», на майданчику виключно керівники вищої ланки. А місцем проведення змагань вперше за 10-літню історію турніру стала не нейтральна територія, а спортзал Одесаобленерго. Відкриття змагань пройшло з гумором у стилі «Одеса-мама 40-50 років». Щодо переможців спрацювала вже звична схема. В результаті матчів останнього ігрового дня Х Чемпіонату України з міні-футболу ТОП-ЕНЕГРІЯ перемогу здобула команда «Одесаобленерго», яка приймала змагання з другого місця. А господарем наступного Чемпіонату став срібний призер – команда «Кіровоградобленерго».